sk sk en Romania Bosna and Herzegovina Hrvatska Srbia    

Infolinka: +421 (0) 42 / 44 31 879     E-shop: 
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

  IMAO na poľnohospodárskom veľtrhu v Srbsku

   IMAO na poľnohospodárskom veľtrhu v Srbsku

   15. mája srbský minister poľnohospodárstva Branislav Nedimović otvorili  v Novom Sade 85. ročník medzinárodného poľnohospodárskeho veľtrhu, na ktorom sa zúčastnilo aj IMAO.

   IMAO expanduje do Vietnamu

    Vietnam

    Spoločnosť IMAO group a.s. bola pozvaná v januári do Vietnamského Đồng Hới na rokovanie ohľadom výstavby rozvodne vysokého napätia. Naše bohaté skúsenosti v oblasti výstavby obnoviteľných zdrojov a elektromontážnych prác oslovili investora a získali sme kontrakt na výstavbu 10 MV rozvodne.

    IMAO prichystalo OC Tulip na otvorenie

     IMG 8307

     Moderné obchodné priestory, nové prevádzky a 4K kino - to je dlho očakávané otvorenie rozšíreného obchodného centra Tulip v Martine. Spoločnosť IMAO electric, s.r.o. zabezpečovala kompletnú dodávku silno a slabo prúdových rozvodov, osvetlenia a tiež kompletnú realizáciu montážnych prác v spolupráci s našou dcérskou spoločnosťou OSMONT elektromontážne.

     3 nové koncepty automobiliek – sú elektromobily našou budúcnosťou?

      elektromobily-nasou-buducnostou-volksvagen-i-d-buzz-cover

      Tesla už dávno nie je jediný výrobca, ktorý predáva elektromobily. Mnohé svetové automobilky sa vydávajú na túto „zelenú cestu“ s vlastnými modelmi automobilov. Preto sme sa Vám rozhodli predstaviť snaženie niektorých popredných spoločností. Mal by sa Elon Musk začať obávať konkurencie?

      Dánsku školu Nordhavn pokrývajú tisícky solárnych panelov

       danska-skola-kodan-nordhavn-solarna-fasada-panelyC.F. Möllerovu medzinárodnú školu Nordhavn v Kodani pokrýva až 12 000 solárnych panelov. Pýtate sa ako to je možné? Veľmi jednoducho – sú umiestnené vo fasáde. Ide o jednu z najväčších solárnych fasád na svete. Fotovoltaike a obnoviteľným zdrojom energie Dánsko priraďuje čoraz väčší zmysel. Ako teda solárne panely na tejto dánskej škole fungujú?

       4 druhy lámp, ktoré si určite zamilujete

        stolove-lampy-svietidla-ktore-si-zamilujeteKaždému interiéru dominujú iné farby, štýly a typy osvetlenia. Ak hľadáte zopár inšpirácií pre ten svoj, určite spozornite. Prinášame Vám pár svietidiel, ktoré učarovali aj nám☺. Či už preferujete klasiku, alebo modernejšie zariadenie interiéru, určite Vás niektoré z nich zaujmú.

        Čo nové pre nás chystá TESLA v tomto a budúcom roku?

         tesla-novinky-2017-elektromobily-nabijacie-stanice

         Tesla neustále prichádza s novými technológiami a novinkami v oblasti obnoviteľných zdrojov a dopravy. Elon Musk je obrovský vizionár, a to sa samozrejme odráža aj na celkovom imidži firmy. Aké vízie a projekty chce Tesla v blízkej budúcnosti zrealizovať alebo už zrealizovala?

         4 solárne vychytávky, o ktorých ste možno ešte nepočuli

          vstavane-baterie-solarne-panely-off-grid-systemKaždý rok sa na trhu objavia nové sľubné projekty, ktoré by mohli znamenať revolúciu v solárnom priemysle. Ktoré z nich majú potenciál, a ktoré sú naopak odkázané na zabudnutie? Budú medzi tie úspešné patriť aj nové batérie, ktoré sú umiestnené priamo na paneloch alebo solárna farba?

          Zakáže Anglicko a Francúzsko benzínové a naftové automobily?

           elektromobily-napajacia-stanicaViete si predstaviť, že do roku 2050 nebudú po európskych cestách jazdiť benzínové a naftové autá? Vďaka ambicióznemu vládnemu programu Anglicka a Francúzska by to mohlo byť realitou. O podobnom projekte uvažujú aj Nóri. Dočkáme sa tak Európy bez emisií z výfukových plynov?

           EXPO 2017 Astana v Kazachstane – boli sme pri tom

            astana-expo-2017-slovensko-imaoIMAO sa minulý týždeň zúčastnilo medzinárodnej výstavy EXPO 2017 v kazašskom hlavnom meste Astana. Tento rok boli hlavnou témou podujatia obnoviteľné zdroje energie. Nechýbalo tu samozrejme ani zastúpenie Slovenskej republiky. Čo predviedol slovenský pavilón a čo návštevníkom EXPO Astana ponúklo?

            Stránka využíva súbory cookies. Tieto súbory nám pomáhajú pri zlepšení našich služieb. Viac informácií