sk sk en Romania Bosna and Herzegovina Hrvatska Srbia    

Infolinka: +421 (0) 42 / 44 31 879     E-shop: 
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

  Podporujeme

  Ďurďovský výstrek 2014

  Aj v tomto roku sme sa veľkou mierou podieľali na organizovaní a podpore Ďurďovského výstreku. Finále Slovensko-Moravskej hasičskej ligy bolo vyvrcholením sezóny dobrovoľných hasičov. Viac ako 120 družstiev ukázalo svoje schopnosti priamo na dráhe. Okrem hasičskej súťaže bol pripravený bohatý sprievodný program plný hudby, tanca, zábavy a prekvapení. Od ranných hodín bol areál v obci Ďurďové pripravený na vašu návštevu. Okrem tradičného hasičského gulášu a varených rebier sa čapovalo tankové pivo. O bohatý program pre deti sa postaral Marián Čekovský, ktorý bol zároveň moderátorom celej akcie. Bol tam aj kúzelník, fakír i polnočné prekvapenie. Hlavným hosťom a headlinerom večera bola slovenská skupina INÉ KAFE. Tešíme sa na všetkých účastníkov a návštevníkov Ďurďovského výstreku v ďalšom ročníku. 

   

  Veľká vianočná súťaž s rádiom WOW

  Tak ako my, aj iné spoločnosti v závere roka sme pripravili pre zákazníkov rôzne druhy súťaží. U nás to bola vianočná tombola, v rádiu WOW bola to Veľká vianočná súťaž. Stačilo do rádia WOW prinesieť ozdobu na vianočný stromček a automaticky ste boli zaradený do súťaže o ceny v hodnote 5000,- €. Medzi cenami boli aj naše lampy a darčekové tašky, ktoré ste mohli získať. 

   

  Rýchle autá, adrenalín a IMAO

  RUFA2Verte či nie, aj naša práca často prináša adrenalínové situácie. Adrenalín však zažívajú aj iní a tých sme sa tentokrát rozhodli podporiť. Slovenský automobilový RUFA SPORT TEAM je úspešný už niekoľko rokov a s našou podporou sa mu podarilo dosiahnuť víťazstvo na podujatí AUTO SHOW SLOVAKIA RING, čím bola ukončená hlavná slovenská rally sezóna.

  Ďurďovský výstrek 2013
  Durdo WebDobrovoľný hasičský zbor Ďurďové organizovalo 13. ročník Hasičskej súťaže o pohár veliteľa Jána Ďuriša a finále Slovensko - Moravskej hasičskej ligy Ďurďovský výstrek. 120 najlepších tímov zo Slovenska a Česka v extralige dobrovoľných hasičov. V sprievodnom programe vystúpili aj skupiny Drišľak a Polemic. Ďurďovský výstrek Vám prináša IMAO electric, s. r. o. - www.imao.sk. Ďurďovský výstrek 2013 bol 7. septembra v Ďurďovom.

  Viac informácií aj na facebooku !

  Vypočujet si oficiálnu audio upútavku:

  {mp3}vystrek{/mp3}

  Stránka využíva súbory cookies. Tieto súbory nám pomáhajú pri zlepšení našich služieb. Viac informácií